Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa

  • 60 m²

Deze 60 m² Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa Campbelltown biedt plaats aan maximaal 8 gasten en is gelegen op 3 km van natuurgebieden zoals het Rizal Park.

Het vakantiehuis is uitgerust met een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

Human sundial is binnen 10 minuten met de auto gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Campbelltown Arts Centre, gelegen op een afstand van 7 km. Miracle Mile Bvd after Eurythmic St busstation bevindt zich vrij dicht bij de 2-slaapkamer Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa Campbelltown
Spacious New Home For 12 Guests
Mobiele prijsaanbieding

Spacious New Home For 12 Guests

0 m van de accommodatie
USD 412 USD 371
per nacht
Grand Family Estate For 20 People In Macarthur
Mobiele prijsaanbieding

Grand Family Estate For 20 People In Macarthur

0 m van de accommodatie
USD 603 USD 543
per nacht
Modern 4Br Family Retreat In Menangle Park
Mobiele prijsaanbieding

Modern 4Br Family Retreat In Menangle Park

65 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Kingsford Smith
    57 km

    Treinstations

    Campbeltown
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 10:00 tot 15:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke vervoershaltes liggren het dichtst bij Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa?
      U vindt de bushalte Miracle Mile Bvd after Eurythmic St op slechts 450 meter verwijderd van Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa.
    • ❓
      Welke diensten levert Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa?
      Gasten kunnen in Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa gebruikmaken van verschillende diensten, zoals 24-uurs receptie.
    • ❓
      Staat Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa open voor gasten met huisdieren?
      Helaas accepteert Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa geen gasten met huisdieren.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Kingsford Smith
    57 km

    Treinstations

    Campbeltown
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cozy Family Escape For 8 In New Build Menangle Park Villa Campbelltown

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten